Militaarstiilis poolsaapad

SKU
6027
LÖÖGISUMMUTUS (E)
Lööke summutav polüuretaanist valmistatud tald, mis tagab mugava vetruvuse.
ANTISTAATILINE (A)
Tallad eemaldavad staatilist elektrit. Resistanss 100 kOhm - 1000 MOhm EN 345/347 normide järgi.
ÕLIKINDEL (ORO)
Tald on õli- ja kemikaalide kindel.
METALLNINATS (SB)
Kaitseb varbaid kukkuvate esemete löökidelt, 200J , surve vigastustelt 15000 Newtonit, EN 345 normide järgi.
Vahetatavad sisetallad
PU-KATTEGA NAHAST PEALNE
Nahk, mille pind on kaetud polüuretaaniga. Sobivad hästi niisketes töötingimustes nagu toiduainete tööstus, köögid jms.
Hügieenilised omadused
Tänu spetsiaalsete voodri materjalide kasutamisele jalatsitel on väga kõrged hügieenilised omadused.
Naelatõke (P)
Naela läbiminekut takistav vahetald. Kaitseb naelte ja muude teravate esemete läbi talla tungimise eest, 1100 Newtonit, EN 345 normide järgi.
Veekindel (WRU)
Nahk mis on küllastatud või kaetud pinna kattega, mis teeb naha veekindlaks. Märki kasutatakse samuti täielikult kummist või polüuretaanist valmistatud saabastel.
Sooja voodriga (CI)
Nailon kunstkarusnahk, mis hoiab jalad soojas.
Tõmblukk
Säärisel asuv tõmblukk teeb kergemaks jalatsi jalga panemise ja jalast võtmise.
ESD (C)
Tallad eemaldavad staatilist elektrit. Nende resistanss on alla 35 MOhm. Nende takistuspiirid on rangemad kui tavalistel antistaatilistel jalatsitel.
Tald on kuumuskindel (kuni 300 kraadi)
56,50 €
Poolsaabas on valmistatud avaral liistul, sääreosa pehme polstriga. Pealne on valmistatud pehmest, vetthülgava pinnaga kroomnahast, paksusega 2,2 - 2,4 mm. Sääreosa on ühendatud esiosaga kahe, kaherealise õmblusega. Kinnitusõmbluste vahel on neet. Saapa lumelukk on valmistatud 1,1 - 1,4mm pehmest nahast. Kannaosas on tugevdatud õmblusega tagarihm, mis tagasipööratult moodustab 4,5 - 5,5mm laiuse aasa. Tagarihm omab tugevuspaela ja on kinnitatud pealsele kaherealise õmblusega. Saapa nina- ja kannakapp on tugevdatud, valmistatud termoplastist. Poolsaapa vooder on värvimata pinnaga naturaalnahk, ninaosas on tekstiil. Poolsaapa nöörkinnise aasad ja needid on tumedalt oksüdeeritud terasest ja roostekindlad. Paelad on ümarad tekstureeritud sünteeskiust. Tald on valmistatud polüuretaanist, mis on hea painduvusega, reljeefse, libisemist takistava mustriga, õli-ja bensiinikindel. Sisetallad on väljavõetavad ja mittelibisevad. Sääreosa pikkus alates konsast 22- 24cm, talla paksus 1,8- 2,5 cm, kontsa kõrgus 3- 3,5 cm.