Tellimine ja tarne

Tellimuse täitmine eraisikust klientidele

Tellimused saadetakse välja üldjuhul kahe tööpäeva jooksul
Nädalavahetusel tehtud tellimused täidetakse esmaspäeval.

Kaubad toob kohale Smartpost. Lisndub postikulu 3€ paki kohta. Vaata Smartposti kodulehelt - www.smartpost.ee
Kaup tuleb kohale kahe tööpäeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist. Erandjuhtumite korral (toodet ei ole hetkel või tellija ei ole näiteks kindlat suurust märkinud) teatatakse teile võimalikest muudatustest/viivitustest. SMARTPOST valiku puhul sisestage ka automaat, kuhu pakk peaks minema. Veendu, et su telefoninumber on õige, sest sinna saadetakse Sulle SMS kapi koodiga.

SmartPOST OÜ: Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald info@smartpost.ee
Pakiautmaatide nimekirja leiate SIIT
NB! On võimalik tellitud kaup kätte saada AS Reester laost, aadressil Tuuliku tee 4e, Tallinn. Tööpäeviti E–R 9.00 - 16.00

Tellimuste täitmine Lepingulistele klientidele

Eestis toob tellitud kaubad kohale kuller.
ELS Standard - universaalne ja lihtne teenus. Saadetis viiakse kohale järgmisel tööpäeval vahemikus kell 8.00 - 17.00 igas Eesti piirkonnas. Lisandub postikulu 6,50€.

Kokkuleppel on võimalik tellitud kaup kätte saad AS Reester laost aadressil Peterburi tee 49, Tallinn

Saadetiste kättetoimetamine saajatele Eesti Post kulleriga.

  • Saajale helistatakse saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval ning lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg samal päeval või saaja soovil järgneva 6 päeva jooksul
  • Kui saadetis jääb väljastamata, siis viiakse saadetis hoiustamisele lähimasse postiasutusse, hoiuaeg 7 päeva (sisaldub teenuse hinnas). Saajale edastatakse teade saadetise saabumisest ja ta saab sellele postiasutusse järele minna.

Saadetiste tagastamine

  • Ebaõnnestunud väljastused: Saadetised, mida ei õnnestu saajale väljastada, tagastatakse pärast 7-päevase hoiuaja möödumist Saatjale.
  • Saaja tagastused postiasutusse. Tulenevalt võlaõigusseaduse §-st 56 võib Saaja kättesaadud saadetise tagastada Saatjale 14 päeva jooksul Eesti Posti postiasutustest.
  • Saadetiste tagastus on ELS Postimüük postkontorist hinnaga. Klienditagastuse puhul vormistatakse postkontoris ELS Postimüük „maksab saaja“ saadetis.