Tellimine ja tarne

Tellimuse täitmine eraisikust klientidele

Tellimused saadetakse välja üldjuhul kahe tööpäeva jooksul
Nädalavahetusel tehtud tellimused täidetakse esmaspäeval.

Kaubad toob kohale Smartpost. Lisandub postikulu 6€ paki kohta. Rohkem infot Smartposti kodulehelt - www.smartpost.ee
Kaup tuleb kohale kahe tööpäeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist. Erandjuhtumite korral (toodet ei ole hetkel või tellija ei ole näiteks kindlat suurust märkinud) teatatakse teile võimalikest muudatustest/viivitustest. SMARTPOST valiku puhul sisestage ka automaat, kuhu pakk peaks minema. Veendu, et su telefoninumber on õige, sest sinna saadetakse Sulle SMS kapi koodiga.

SmartPOST OÜ: Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald info@smartpost.ee
Pakiautmaatide nimekirja leiate SIIT
NB! Eelneval kokkuleppel on võimalik tellitud kaup kätte saada AS Reester laost, aadressil Peterburi tee 49, Tallinn.

Tellimuste täitmine Lepingulistele klientidele

Eestis toob tellitud kaubad kohale kuller.
Venipak kuller - universaalne ja lihtne teenus. Saadetis viiakse kohale järgmisel tööpäeval vahemikus kell 8.00 - 17.00 igas Eesti piirkonnas. Lisandub postikulu 6,50€.

Kokkuleppel on võimalik tellitud kaup kätte saada AS Reester laost aadressil Peterburi tee 49, Tallinn

Saadetiste kättetoimetamine saajatele Venipakkulleriga.

  • Saajale helistatakse saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval ning lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg samal päeval või saaja soovil järgneva 6 päeva jooksul
  • Kui saadetis jääb väljastamata, siis viiakse saadetis hoiustamisele lähimasse postiasutusse, hoiuaeg 7 päeva (sisaldub teenuse hinnas). Saajale edastatakse teade saadetise saabumisest ja ta saab sellele postiasutusse järele minna.

Saadetiste tagastamine

  • Ebaõnnestunud väljastused: Saadetised, mida ei õnnestu saajale väljastada, tagastatakse pärast 7-päevase hoiuaja möödumist Saatjale.
  • Saaja tagastused postiasutusse. Tulenevalt võlaõigusseaduse §-st 56 võib Saaja kättesaadud saadetise tagastada Saatjale 14 päeva jooksul Eesti Posti postiasutustest.
  • Saadetiste tagastus on ELS Postimüük postkontorist hinnaga. Klienditagastuse puhul vormistatakse postkontoris ELS Postimüük „maksab saaja“ saadetis.